در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • شکستن رکورد جابه جایی کانتینر در بندر اینچئون کره جنوبی


  حجم کارگو برای تجارت با چین در بندراینچئون ، در ۱۵ دسامبر سال جاری میلادی به ۱.۵ میلیون TEU رسید که نسبت به سال گذشته ، ۱۰ درصد رشد داشته است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، جابه جایی کانتینری بندر اینچئون کره جنوبی برای اولین بار در طول تاریخ از مرز ۲.۵ میلیون TEU، گذشت.

  ورلد مریتام نیوز با اعلام اینکه درسال جاری میلادی ، بندراینچئون - دومین بندر بزرگ کره جنوبی - شاهد جابه جایی کانتینری بیش از ۲.۵ میلیون TEU بود ، نوشت: این رقم برای اولین بار در طول تاریخ این بندر به ثبت رسیده است . با توجه به روند پیش گرفته، انتظارمی رود جابه جایی کانتینری در بندر اینچون به ۲.۶۸ میلیون TEU رسد که نسبت به ۲.۳۷ میلیون TEU سال گذشته ، روند صعودی ۱۲ درصدی را به نمایش خواهد گذاشت .

  این گزارش ادامه داد : چین به عنوان بزرگترین شریک تجاری بندر اینچئون ، در افزایش حجم جابه جایی بندر مذکور نقش مهمی را در سال جاری میلادی برعهده داشت .

  به عبارت دیگر، حجم کارگو برای تجارت با چین در بندراینچئون ، در ۱۵ دسامبر سال جاری میلادی به ۱.۵ میلیون TEU رسید که نسبت به سال گذشته ، ۱۰ درصد رشد داشته است.

  علاوه براین ، حجم کارگو برای تجارت با ویتنام در بندر اینچئون در سال جاری میلادی نسبت به سال گذشته، ۲۵.۲ درصد افزایش یافت . تایوان ، آمریکا و ایران به ترتیب جابه جایی ۹۶ هزار ، ۱۹ هزار و نه هزار TEU کانتینر را در بندر مذکور به ثبت رساندند . در حال حاضر ، بندر اینچئون به ۴۵ مسیر در سراسر جهان سرویس ارائه می دهد.
  مطالب مرتبط

  افزایش جابه جایی کانتینری در بندر اینچئون

  افزایش جابه جایی کانتینری در بندر اینچئون

  در نیمۀ نخست سال جاری میلادی ، جابه جایی کانتینری به یک میلیون و ۴۷۰ هزار TEU رسید و پیش بینی ها خبر از رسیدن آن به یک میلیون و ۶۱۰ هزار TEU در نیمۀ دوم سال جاری میلادی می دهد .

  |

  نظرات کاربران