در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آسفالت و قیرپاشی ۳۹ کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سقز


  در مجموع حدود ۳۹ ونیم کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سقز با اجرای این پروژه‌ها بهسازی شده‌اند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی کردستان از اجرای آسفالت و یا قیرپاشی ۳۹ و نیم کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سقز خبر داد.

  رامین محمودی گفت : از ابتدای امسال تا پایان آذرماه حدود ۱۴ پروژه بهسازی آسفالت و یا قیرپاشی در تعدادی از روستاهای شهرستان سقز اجرا شده است . روستاهای باغلوجه به بغده کندی – احمدآبادسرا – کردکند به قپلانتو – ملقرنی - دره قبله به جعفرخان - سیاهدر کهنه - ایلوبه احمدسرا - خاپوره ده - دره اسماعیله - دره وزان - سرتکتلو - شیپانجوبه هرمیدول - رنگه ریژان به سردره - قوری دره - دگادگا - دانی کش از جمله روستاهایی هستند که جاده آن‌ها با اجرای آسفالت و یا قیرپاشی بهسازی شده است.

  وی با اشاره به اینکه بیشترین میزان آسفالت مربوط به راه روستایی ایلو – احمدسرا بوده گفت : در مجموع حدود ۳۹ و نیم کیلومتر از راه‌های روستایی شهرستان سقز با اجرای این پروژه‌ها بهسازی شده‌اند.

   
  مطالب مرتبط

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  افتتاح ۵۰۰ کیلومتر راه و بزرگراه در بیش از ۲۰ استان کشور در نیمه اول سال جاری

  تکمیل پروژه‌هایی که به نوعی گلوگاه ترافیکی منطقه محسوب می‌شود و پروژه‌هایی که نقش مهمی در ایمنی بیشتر مسیر، تسریع در حمل و نقل ، موثر در گردشگری زیارتی و سیاحتی و توسعه استان‌های همجوار دارند ، در اولویت‌های دیگر قرار دارند .

  |

  نظرات کاربران