در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تکمیل بهسازی پل مهدیه در بزرگراه امام علی (ع) شهر قم


  این پل (مهدیه) که در بزرگراه امام علی( ع ) شهر قم قرار دارد عملیات بهسازی و تعمیرات اساسی آن به اتمام رسید.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اکبر سلیمیان معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم اعلام کرد : نخستین پل از طرح بهسازی پل‌های ده‌گانه محورهای جاده‌ای استان در بزرگراه امام علی (ع ) شهر قم تکمیل گردید.

  در راستای صیانت و نگهداری از پل‌ها و دیگر ابنیه فنی محورهای جاده‌ای استان قم ، نخستین پل از پل‌های ده‌گانه در طرح بهسازی پل‌های جاده‌ای استان در کمربندی امام علی (ع) شهر قم تکمیل گردید.

  اکبر سلیمیان معاون راهداری این اداره کل ضمن اعلام مطلب فوق افزود : این پل (مهدیه) که در بزرگراه امام علی( ع ) شهر قم  قرار دارد عملیات بهسازی و تعمیرات اساسی آن به اتمام رسید.

  وی در ادامه به بخشی از اقداماتی که در راستای بهسازی این پل و دیگر پل‌های ده‌گانه انجام و یا در حال اجراست اشاره کرد و گفت : تعمیر و مقاوم‌سازی تیرهای آسیب‌دیده به دلیل برخورد خودرو ، تقویت تابلیه پل و افزایش ظرفیت باربری ، مقابله با شستگی در پایه پل‌ها ، تعمیر عمقی بتن و نصب آندهای گالوانیک مدفون جهت مقابله با خوردگی و .. ازجمله اقداماتی است که در تعمیرات اساسی پل‌ها لحاظ شده است .

   سلیمیان احداث قرنیز تک‌شیب بتنی با سطح عملکرد بالا و تعریض سطح عبوری را در زمره دیگر آیتم‌های بهسازی پل‌های ده‌گانه برشمرد و ادامه داد : قرارداد این طرح هجده میلیارد ریال است که از تیرماه سال جاری عملیات اجرایی آن آغاز شده است  که انشا... در بازه زمانی مناسبی به‌طور کامل تکمیل می‌گردد .

  معاون راهداری استان در خاتمه به آخرین مراحل بهسازی پل نیزار پرداخت و خاطرنشان ساخت : با توجه به پیشرفت فیزیکی بالای ۹۰درصد طرح بهسازی این پل امید است در پایان بهمن‌ماه سال جاری شاهد اتمام عملیات عمرانی آن باشیم .
  مطالب مرتبط

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  ایمنی و رعایت حال مسافران مهمترین بحث در حمل‌ونقل جاده‌ای

  شرکت‌های حمل‌ونقل مسافر در استان ملزم به استفاده از ناوگان مناسب و نظارت بر عملکرد رانندگان زیر پوشش خود در خصوص خدمت‌رسانی هرچه مطلوب‌تر به مسافران بر اساس آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های صادره هستند .

  |

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  اعطای وام ۸۰ درصدی جهت نوسازی ناوگان باری استان زنجان

  ناوگان فرسوده‌ای که دارای کارت هوشمند از سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای بوده و به استناد اطلاعات بارنامه‌های صادره در بانک‌های اطلاعاتی سازمان ، کالا جابجا کرده و حداقل یک سال قبل از نوسازی در شبکه حمل‌ونقل عمومی کالا فعالیت داشته است ، مشمول طرح است .

  |

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  آمادگی کامل راهداری استان خوزستان برای شروع سفرهای تابستانی

  در استان خوزستان ۳۲۲ دستگاه اتوبوس ، ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و ۱۵۲۵ دستگاه سواری کرایه ، امر جابه‌جایی مسافران را بر عهده خواهند داشت و امید است تا در تابستان سال جاری رضایتمندی حداکثری هم‌وطنانی که با ناوگان حمل‌ونقل عمومی جاده‌ای سفر می‌نمایند جلب شود .

  |

  افزایش کیفیت رویه آسفالت محورهای استان همدان در دو ماه نخست امسال

  افزایش کیفیت رویه آسفالت محورهای استان همدان در دو ماه نخست امسال

  در فروردین و اردیبهشت‌ماه سال جاری ۷۲۷ کیلومتر از راه‌های استان شانه‌سازی شدند . همچنین در راستای نگهداری و ایمنی راه‌ها ، در این مدت ۱۰۵ کیلومتر از آسفالت سطح راه‌های استان همدان روکش شدند .

  |

  نظرات کاربران