در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • احداث ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی آسفالته در کردستان طی امسال


  امسال ۳۸ مورد مناقصه برای احداث بالغ بر ۳۸۱ کیلومتر راه روستایی با اعتبار بیش از ۱۴۶ میلیارد تومان اجرا شده است که این خود نشانه از جدیت در راه ارتقای شاخص‌ها است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کردستان از احداث ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی آسفالته طی امسال در استان خبر داد.

  شهرام ملکی با اشاره به حجم محرومیت‌های استان در بخش‌های مختلف حمل‌ونقل و فاصله نسبتاٌ زیاد برخورداری از راه مناسب آسفالته روستایی نسبت به میانگین کشوری از تلاش‌های مجدانه آن اداره کل در راستای بهبود وضعیت برخورداری و نزدیک شدن به میانگین مورد نظر خبر داد. با تلاش‌های انجام گرفته و علی‌رغم کمبود شدید اعتبارات امسال توانستیم ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی آسفالته را احداث کرده و به بهره‌برداری برسانیم.

  مدیرکل راه و شهرسازی کردستان افزود : فعالیت و تلاش‌ها در حد قابل قبولی است ولی عمق عقب‌افتادگی و کمبودهای انباشته شده از گذشته بسیار است و می‌طلبد کوشش بیشتری انجام شود تا نسبت به رفع این کمبودها اقدام شود.

  وی هم‌چنین به اقدامات انجام شده در راستای بهبود شاخص‌ها اشاره کرد و گفت : امسال ۳۸ مورد مناقصه برای احداث بالغ بر ۳۸۱ کیلومتر راه روستایی با اعتبار بیش از ۱۴۶ میلیارد تومان اجرا شده است که این خود نشانه از جدیت در راه ارتقای شاخص‌ها است.

  ملکی از توجه ویژه دولت به استان کردستان یاد کرد و اظهار امیدواری کرد با این توجه بتوانیم در آینده شاهد شکوفایی بخش‌های مختلف حمل‌ونقل استان باشیم.
  مطالب مرتبط

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  پاسخ به شایعات مطرح شده درباره محور داراب - جنت شهر

  عکس منتشرشده از ارتفاعی گرفته‌شده است که بخش‌هایی از جاده که در پیچ‌ها با یکدیگر فاصله دارند ، باهم تطبیق پیداکرده و نشان می‌دهد که جاده باهم پیوسته ، دچار زیگزاگ و اعوجاج است در صورتی‌که نقاطی که در عکس نشان داده می‌شود با یکدیگر فاصله‌دارند و انطباقی با یکدیگر ندارد ، ...

  |

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  لزوم توجه به موضوع معماری راه روستایی آبگرم یله گنبد در استان قزوین

  تحویل زمین راه روستایی ابگرم یله گنبد انجام گرفته و عملیات بازگشایی ، تعریض ، زیرسازی و اجرای ابنیه شامل ۲۰ رشته لوله و ۱۰ دستگاه پل زیرسازی و آسفالت ۷ کیلومتر از راه روستایی مذکور آغاز گردیده است که این امر موجب گسترش گردشگری ایجاد شغل و توسعه اقتصاد پایدار در منطقه خواهد ...

  |

  نظرات کاربران