در حال بارگذاری ...
 • عملیات اجرایی ۸۹ کیلومتر راه اصلی در شهرستان‌های کهگیلویه و بویراحمد


  از پروژه‌های مهم کشور محور ارتباطی پاتاوه - دهدشت است که خوشبختانه اعتبارات خوبی در سفر هیت دولت به این پروژه اختصاص داده شده است .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد طول بزرگراه‌های استان را  ۱۰۹ کیلومتر عنوان کرد و ادامه داد : در حال حاضر ۱۴۲ کیلومتر مسیر چهارخطه در مناطق شمالی ، جنوبی و مرکزی استان در حال اجرا است که بخشی از طرح‌ها امسال تکمیل می‌شود و برخی نیز در سال آینده تکمیل خواهد شد .

  علیمردانی در خصوص بحث آزاد راه اظهار کرد : در این بخش پیگیر اتصال شهر یاسوج به آزاد راه شیراز - اصفهان هستیم که خوشبختانه توانستیم از وزارتخانه مجوز مطالعات اولیه و امکان سنجی را بگیریم .

  وی در بخش راه‌های اصلی به عملیات اجرایی ۸۹ کیلومتر راه اصلی در همه شهرستان‌ها استان اشاره کرد و افزود : از پروژه‌های مهم کشور محور ارتباطی پاتاوه - دهدشت است که خوشبختانه اعتبارات خوبی در سفر هیت دولت به این پروژه اختصاص داده شده و به د لیل اینکه یکی از دغدغه‌های مهم مسئولین کشوری و مردم استان هست و در واقع به دلیل اینکه به نحوی گره‌گشای ارتباط شمال به جنوب کشور است از پروژه‌های اولویت‌دار در بخش راه‌های اصلی استان است.

  علیمردانی به پل سوم بشار اشاره کرد و گفت : پروژه مذکور از جمله پروژه‌های حوزهٔ شهری هست که به جهت مشکلات عدیده‌ای از جمله تملک ، انتقال تاسیسات زیربنایی و اعتبار باعث ایجاد تأخیر در روند اجرایی پروژه شده که خوشبختانه با همت استاندار و مجمع نمایندگان استان و مساعدت وزارت راه و شهرسازی توانستیم گشایشی خوب در این حوزه ایجاد کنیم .

  علیمردانی در بحث راه‌های روستایی عنوان کرد: عملیات اجرایی روکش ، بهسازی و یا احداث ۴۸۵ کیلومتر راه روستایی را در دست اقدام داریم .
  مطالب مرتبط

  اتصال شهرستان پاسارگاد به اقلید با احداث محور ارتباطی جدید

  اتصال شهرستان پاسارگاد به اقلید با احداث محور ارتباطی جدید

  این محور به طول ۴۶ کیلومتر از پاسارگاد تا روستای سیر بانو در شهرستان اقلید بخش حسن آباد ادامه دارد و ۲۳/۵ کیلومتر آن طی سالهای گذشته و سال قبل زیر سازی و آسفالت شده و ۲۲/۵ کیلومتر به صورت خاکی باقی مانده که ۱۱ کیلومتر آن در دست اقدام می‌باشد .

  |

  نظرات کاربران