در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش پرواز تهران - آبادان از دوشنبه ۲۹ آذرماه


  در ۶ ماه نخست امسال در فرودگاه آبادان بیش از ۳۹۰۰ پرواز حدود ۳۸۰ هزار مسافر را جابه‌جا کردند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر فرودگاه آبادان از افزایش پرواز تهران - آبادان از دوشنبه (۲۹ آذرماه) با هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت هواپیمایی آسمان در فرودگاه آبادان خبر داد .

  غلامرضا دهقانی‌زاده گفت : شرکت هواپیمایی آسمان ۵۶ پرواز هفتگی در فرودگاه آبادان به مقاصد تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، بندرعباس و کویت دار. همچنین به تازگی مقرر شده است این شرکت هواپیمایی ، پرواز تهران - آبادان - تهران را با هواپیمای فوکر ۱۰۰ برقرار کند.

  به گفته مدیر فرودگاه آبادان ، هواپیمایی قشم‌ایر در این فرودگاه هر هفته ۱۸ پرواز به مقاصد تهران و مشهد انجام می‌دهد و از ابتدای آذرماه امسال ۲ سورتی پرواز به مقصد مشهد را هم به پروازهای خود اضافه کرده است. این پروازها برای روزهای دوشنبه و جمعه هر هفته برقرار است .

  وی با بیان اینکه اکنون ۱۱۰ پرواز هفتگی در فرودگاه آبادان انجام می‌شود ، یادآور شد : این فرودگاه میزبان پروازهایی به مقاصد تهران، اصفهان، بندرعباس، شیراز، مشهد، کویت و شارجه است . در ۶ ماه نخست امسال در فرودگاه آبادان بیش از ۳۹۰۰ پرواز حدود ۳۸۰ هزار مسافر را جابه‌جا کردند. بنابراین در شش ماه نخست امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته میزان نشست و برخاست هواپیماها ۴۸ درصد و میزان اعزام و پذیرش مسافران هم ۲۶ درصد رشد داشتند.
  مطالب مرتبط

  اتمام بررسی عوامل وقوع سانحه هواپیمای ATR مسیر تهران ـ یاسوج

  اتمام بررسی عوامل وقوع سانحه هواپیمای ATR مسیر تهران ـ یاسوج

  ۶ عامل کمکی برای وقوع عامل اصلی بروز سانحه از زوایای مختلف بررسی و معرفی شد‌ و اطلاعات تخصصی به قاضی پرونده داده شده است . پس از صدور مجوز از سوی قوه قضائیه پیش‌بینی می‌شود حداکثر تا دو هفته آینده گزارش نهایی وقوع سانحه برای مردم نیز منتشر شود .

  |

  آمادگی فرودگاه یاسوج برای از سرگیری پروازها

  آمادگی فرودگاه یاسوج برای از سرگیری پروازها

  فرودگاه در دو ماه اسفند ۹۶ و فروردین امسال به بیش از ۲۲۰ پرواز امدادی ، نظامی ، آموزشی و تفریحی سرویس عملیاتی ارائه کرد و این تنها گوشه ای از فعالیت های جاری فرودگاه یاسوج است .

  |

  نظرات کاربران