در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • تامین اعتبار ۱۴۶ درصدی راه‌آهن میانه - تبریز


  در بودجه سال ۱۳۹۶ علاوه بر اعتبارات طرح‌های ریلی مبلغی جداگانه برای توسعه شبکه ریلی در نظر گرفته شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون رییس جمهور در بازدید از پروژه‌های ریلی شمال غرب کشور از تامین اعتبار ۱۴۶ درصدی راه‌آهن میانه - تبریز خبر داد و گفت : تکمیل حلقه‌های مفقوده شبکه ریلی از اولویت‌های دولت تدبیر و امید و برنامه ششم توسعه است.

  محمد باقر نوبخت برای بازدید از شبکه ریلی شمال غرب کشور به استان آذربایجان شرقی سفر کرد و از پروژه‌های ریلی این استان بازدید کرد و گفت :‌ در بودجه سال ۱۳۹۶ علاوه بر اعتبارات طرح‌های ریلی مبلغی جداگانه برای توسعه شبکه ریلی در نظر گرفته شده است .

  رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور تکمیل حلقه‌های مفقوده شبکه ریلی را از اولویت‌های برنامه ششم توسعه دانست و افزود :‌ تمام اعتبارات مورد نیاز تعهدات سفر ریاست جمهوری مخصوصا در بخش ریلی در هفته آتی صد در صد تامین خواهد شد.

  وی از تامین اعتبار ۱۴۶ درصدی راه‌آهن میانه - تبریز خبر داد و تاکید کرد :‌ این راه‌آهن برای اتصال شرق به غرب و تکمیل کریدور عبوری از اروپا بسیار مهم است که با توجه به ریل‌گذاری حدفاصل میانه تا بستان‌آباد، بایستی هرچه سریعتر عملیات تکمیلی اتصال بستان‌آباد به تبریز نیز به پایان برسد.
  مطالب مرتبط

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  اتمام عملیات حفاری تونل قطعه سه آزادراه همت - کرج

  این قطعه دارای دو دستگاه تونل به صورت رفت و برگشت هرکدام به طول ۵۳۸ متر و در مجموع‌ ۱۰۷۶ متر است که عملیات اجرایی یکی از تونل‌ها به اتمام رسیده و با اتمام حفاری یک تونل ، تحکیم و لاینینگ تونل دیگر آغاز شده است .

  |

  تحویل نخستین محموله ریل ملی به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  تحویل نخستین محموله ریل ملی به راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران

  در شرایط کنونی که با تحریم های ظالمانه طرف هستیم ، تامین ریل در داخل کشور‌ ، پشتیبانی بسیار موثری در جهت توسعه حمل‌و‌نقل ریلی محسوب می‌شود . تحویل اولین محموله ریل ملی ، نوید این را می دهد که دغدغه راه آهن جمهوری اسلامی برای تامین ریل رفع و این امر با افزایش تولید حاصل می‌شود ...

  |

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  احداث بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس

  بزرگترین آزادراه کشور از نطنز تا بندرعباس به طول ۷۰۰ کیلومتر احداث می‌شود که قطعه اول آن امروز از سیرجان تا بندرعباس به طول ۶۰ کیلومتر در حال اجرا است و برای مرحله اول آن بخش خصوصی ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار گذاشته است .

  |

  نظرات کاربران