در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • اعزام ۲۶ هزار زائر از خراسان شمالی به مشهد مقدس


  اکنون ترافیک در جاده‌های استان روان است اما احتمال افزایش تردد و سنگین‌تر شدن ترافیک در محورهای استان طی عصر امروز و فردا وجود دارد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی از اعزام ۲۶ هزار زائر از این استان به مشهد مقدس خبر داد.

  سعید سبحانی گفت: این تعداد زائر توسط یک هزار و سی دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوس ، مینی‌بوس و سواری کرایه‌ای طی سه روز جابه‌جا شدند. با هماهنگی‌های انجام شده با شرکت‌های مسافربری ناوگان مورد نیاز برای جابه‌جایی این زائران در روزهای پایانی ماه صفر تأمین شد.

  وی با بیان اینکه شمار زائران رضوی استان در مقایسه با پارسال تغییری نداشته است، اظهار کرد : خوشبختانه سفرهای روزهای پایانی ماه صفر بدون حادثه خاص انجام شد.

  وی به اعزام ۱۶ هزار زائر پیاده از این استان به مشهد اشاره کرد و گفت : سه نفر از زائران استان در حادثه ترافیکی جان خود را از دست دادند . یک زائر در حوزه استحفاظی خراسان شمالی و دو نفر زائر در حوزه استحفاظی خراسان رضوی دچار حادثه شده و جان خود را از دست دادند.

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی بیان کرد : اکنون ترافیک در جاده‌های استان روان است اما احتمال افزایش تردد و سنگین‌تر شدن ترافیک در محورهای استان طی عصر امروز و فردا وجود دارد.

  سبحانی از زائران و مسافران خواست سفر بازگشت خود را مدیریت کرده و آن را به ساعات پایانی روز جمعه موکول نکنند.
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  تشریح تمهیدات راهداری استان البرز برای طرح راهداری تابستانی

  تشریح تمهیدات راهداری استان البرز برای طرح راهداری تابستانی

  راهداران با آمادگی کامل به صورت ۲۴ ساعته و شیفتی در سطح جاده‌ها برای خدمات رسانی به مردم استقرار پیدا کردند که شرکت‌های بیمه نیز در سطح جاده‌ها حضور دارند ، همچنین نیرو‌های پلیس راه و دستگاه‌های امدادی ، شامل هلال احمر و اورژانس در مکان از قبل تعریف شده مستقر هستند .

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران