در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد ۱۴ درصدی تردد وسایل نقلیه در ۳۸ محور خراسان شمالی


  بیشترین تردد در ساعات ۱۰ الی ۱۲ و ۱۸ الی ۲۰ بوده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، بر اساس آمار و اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های ترددشمار برخط نصب شده توسط اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌شمالی ، علی‌اصغر بدیعی مقدم مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان کرد: تردد وسایل نقلیه در ۳۸ محور استان در ۸ ماهه نخست سال ۹۵ به میزان ۵۳ میلیون ۶۰۹ هزار و ۳۷۰ است که در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۴، ۱۳ درصد افزایش داشته است.

  بدیعی مقدم گفت: ۱۰ درصد این ترددها مربوط به وسایل نقلیه سنگین بوده و بر اساس این آمار، محور شیروان - بجنورد با تعداد ۳ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۴۲۱ وسیله نقلیه، پرترددترین محور استان و محور جاجرم - سنخواست با تعداد ۱۶۷۱۸۵ وسیله نقلیه، کمترین تردد را داشته است . بیشترین تردد در ساعات ۱۰ الی ۱۲ و ۱۸ الی ۲۰ بوده است.
  مطالب مرتبط

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  احتمال افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی سفرهای تابستانی در استان گیلان

  بحث ایمنی و نگهداری از محورهای استان مبحثی نیست که مقطعی باشد و به صورت مستمر و همیشگی ادامه دارد . در همه ایام سال اکیپ‌های راهداری و کارشناسان مشغول بررسی و اصلاح نواقص هستند و در این مدت این مساله با شدت بیشتری پیگیری شد. بررسی تابلوها و علائم در جاده‌ها ، خط‌کشی‌ها و ...

  |

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  مصوبات طرح جایگزینی و نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری و برون شهری

  سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای/ شهرداری‌ها مکلفند ترتیبی اتخاذ نماید که معاینه فنی ادواری خودروهای جایگزین مطابق قوانین و مقررات انجام و گزارش مربوطه را به وزاتخانه‌های نفت ، راه و شهرسازی و کشور اعلام نمایند .

  |

  نظرات کاربران