در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیگیری اجرای پروژه‌ چهارخطه ایلام – مهران با جدیت تمام


  با توجه به توپوگرافی منطقه در مسیر این پروژه پل‌های بزرگ و کوچکی می‌بایست احداث یا تعریض گردد و عملیات خاک‌برداری و خاک‌ریزی قابل‌توجهی نیز وجود دارد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت : راه و شهرسازی استان از امروز با جدیت تمام پی‌گیر اجرای پروژه‌های چهارخطه ایلام – مهران است.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان در بازدید از پروژه‌های این محور گفت: با سبک شدن ترافیک محور ایلام - مهران و بازگشت زوار عزیز به میهن اسلامی این اداره کل دستور اجرایی ادامه عملیات پروژه صالح‌آباد به مهران را صادر کرده و با جدیت تمام پی‌گیر اجرای این پروژه است.

  میرجعفریان افزود: پیمانکار پروژه چهارخطه صالح‌آباد به مهران به طول ۴۵ کیلومتر قرارگاه خاتم‌الانبیاء است که موسسه ولی‌عصر (عج) از طرف قرارگاه عملیات اجرایی این پروژه را بر عهده داشته و هر میزان از این پروژه که کامل گردد زیر بار ترافیک خواهد رفت تا مردم عزیز از مزایای آن بهره‌مند گردند. با توجه به توپوگرافی منطقه در مسیر این پروژه پل‌های بزرگ و کوچکی می‌بایست احداث یا تعریض گردد و عملیات خاک‌برداری و خاک‌ریزی قابل‌توجهی نیز وجود دارد اما اگر شرایط جوی مناسب باشد و منابع مالی به‌موقع تزریق گردد می‌توان به تکمیل این قطعه تا اربعین سال آینده امیدوار بود.
  مطالب مرتبط

  تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های چهارخطه محور ایلام به مهران

  تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های چهارخطه محور ایلام به مهران

  برای رفع موانعی هم چون فیبر نوری ، لوله‌های گاز ، معارضین اجتماعی و ... با پی گیری و مسئولین مربوطه و مردم تعامل خواهد شد تا انشااله بتوانیم در زمان مقرر شاهد بهره‌برداری از بزرگراه ایلام – مهران باشیم .

  |

  کاهش تصادفات جاده‌ای با احداث آزادراه حرم تا حرم

  کاهش تصادفات جاده‌ای با احداث آزادراه حرم تا حرم

  محور حرم تا حرم می‌تواند ظرفیت تردد در محورهای استان را به بیش از ۳۰ میلیون نفر در سال افزایش دهد و با اجرای این طرح‌های کلان در افزایش اشتغال و رونق کسب کار مردم نیز می‌توان اقدام کرد .

  |

  نظرات کاربران