در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش ۱۶ درصدی سوانح فوتی و جرحی در ایام اربعین


  تعداد فوتی‌های سر صحنه در سال جاری ۱۶ نفر افزایش داشته است که از ۱۹۴ در سال گذشته به ۲۱۰ نفر رسیده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از افزایش سوانح فوتی و جرحی در ایام اربعین سال جاری خبر داد و گفت : تعداد سوانح فوتی و جرحی حد فاصل دهم تا بیستم ماه صفر در مجموع نسبت به سال قبل با افزایش ۱۶ درصدی ۴۴۲ مورد بوده است.

  سردار موسی امیری در هشتادمین جلسه کمیسیون ایمنی راه‌ها در وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آخرین وضعیت تعداد سوانح رانندگی در ایام اربعین نسبت به مدت مشابه سال قبل اظهار داشت: در مجموع در دو استان ایلام و خوزستان سوانح منجر به فوت نسبت به مدت مشابه سال قبل کمتر است.

  جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا با اشاره به میزان تلفات رانندگی در ایام اربعین اظهار داشت: حدفاصل ۱۰ الی ۲۰ صفر در سال گذشته ۱۳۸ فقره تصادف فوتی رخ داد که امسال به ۱۶۱ فقره افزایش‌یافته است. هچنین تعداد تصادفات جرحی در سال گذشته ۱۲۹۰ فقره بوده که امسال به ۱۴۸۹ فقره افزایش‌یافته است . تعداد سوانح فوتی و جرحی در مجموع نسبت به سال قبل با افزایش ۱۶ درصدی ۴۴۲ مورد بوده است.

  امیری با بیان اینکه در استان‌های ایلام و خوزستان با کاهش سوانح مواجه بوده‌ایم گفت: اما تعداد سوانح در مسیرهای همجوار مثل استان‌های همدان و کرمانشاه، مرکزی و لرستان افزایش داشته است.

  جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خاطرنشان کرد: تعداد فوتی‌های سر صحنه در سال جاری ۱۶ نفر افزایش داشته است که از ۱۹۴ در سال گذشته به ۲۱۰ نفر رسیده است.
  مطالب مرتبط

  کاهش ۶ درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی استان اردبیل در سال ۹۶

  کاهش ۶ درصدی جابجایی مسافر با ناوگان عمومی استان اردبیل در سال ۹۶

  در بحث کاهش تلفات جاده‌ای در یک فرآیند مناسب از سال ۸۹ ما یک سیر نزولی را در تصادفات و تلفات جاده‌ای شاهد بودیم به طوری که آمار ۲۴۰ نفر کشته جاده‌های استان در سال ۸۹ با تدارک برنامه‌های آموزشی و آگاه‌سازی رانندگان و ارتقای ایمنی جاده‌ها با همراهی پلیس ، هلال‌احمر ، اورژانس ...

  |

  لزوم بررسی رفع نقاط پرحادثه توسط کمیسیون ایمنی راه‌ها

  لزوم بررسی رفع نقاط پرحادثه توسط کمیسیون ایمنی راه‌ها

  خوشبختانه سامانه سپهتن در ناوگان اتوبوسی نصب شد و ضرورت دارد در ناوگان باری هم نصب شود همچنین این سامانه باعث جلوگیری از بسیاری از تخلفات شده است و از این رو مسئولان نگران تنش‌ها نباشند زیرا یک اقدام اساسی انجام شده است .

  |

  نظرات کاربران