در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پایش برنامه‌های بارگیری و حمل و تخلیه در سال ۹۵


  معاونین بهره‌برداری مناطق به ۳ رویکرد، نگاه تجاری در ارتباط با مشتری و مشتری مداری، نگاه محوری و شبکه‌ای به حمل بار و نگاه همدلی و همکاری بین همکاران سیر و حرکتی در مناطق می‌باید تجهیز شوند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون بهره‌برداری و سیر و حرکت راه‌آهن بر کنترل دقیق سیر قطارهای حومه‌ای و مسافری، پایش برنامه‌های بارگیری و حمل و تخلیه در سال ۹۵ و راهبردهای ارتقا ایمنی در سطح شبکه تأکید کرد.

  ابراهیم محمدی در جلسه راهبردی تعیین برنامه‌های بهره‌برداری و سیر و حرکت که با حضور معاونین بهره‌برداری و ناوگان مناطق راه‌آهن برگزار شد، با مهم دانستن پایش برنامه‌های بارگیری ، حمل و تخلیه بار در شبکه ریلی جهت دستیابی به اهداف برنامه، به شناسایی نقاط قوت و ضعف و فرصت‌های موجود تأکید کرد و گفت : توجه به شاخص‌های ایمنی به‌دست‌آمده در حوزه سیر و حرکت و ارتقاء شاخص‌ها تا پایان سال از الزامات حوزه معاونت بهره‌برداری و سیر و حرکت است. معاونین بهره‌برداری مناطق به ۳ رویکرد، نگاه تجاری در ارتباط با مشتری و مشتری مداری، نگاه محوری و شبکه‌ای به حمل بار و نگاه همدلی و همکاری بین همکاران سیر و حرکتی در مناطق می‌باید تجهیز شوند.

  محمدی هم‌چنین برگزاری برنامه‌های آموزشی ازجمله کنترل ترافیک ، ctc و نیز برگزاری کلاس‌های ارتقاء بازرگانی و بازاریابی را در حوزه سیر و حرکت بسیار مهم دانست.

  معاون بهر برداری و سیر و حرکت راه‌آهن در این جلسه با تقدیر از زحمات کلیه همکاران در مناطق راه‌آهن از معاونین بهره‌برداری مناطق خواست تا با بررسی شرایط موجود و ارائه راهکارهای عملی به دستیابی اهداف مورد انتظار کمک کنند.

  گفتنی است، ابراهیم محمدی ۱۸ آبان از سوی محسن پورسیدآقایی مدیرعامل شرکت راه‌آهن به جای حسین عاشوری به عنوان معاون بهر برداری و سیر و حرکت راه‌آهن منصوب شد.
  مطالب مرتبط

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  رونمایی یک شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بین‌المللی حمل‌ونقل ریلی

  حضور ۲۹ شرکت در این نمایشگاه حاکی از زنده و پویا بودن آن است و ما به آینده صنعت ریلی خوشبین هستیم . البته در پایان این نمایشگاه یک گزارش کامل از قراردادهای منعقد شده در طول دوره برگزاری ارائه خواهد شد .

  |

  تشریح برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل‌ونقل ریلی حومه‌ای

  تشریح برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه حمل‌ونقل ریلی حومه‌ای

  با توجه به اینکه سالانه یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون سفر در حومه شهرها روی می‌دهد ، این رقم باید به بازار اصلی حمل‌ونقل حومه‌ای ریلی ایران تبدیل شود و تحقق این راه نیازمند سرمایه‌گذاری بزرگ در رویکرد شبکه‌ای است .

  |

  نظرات کاربران