در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پهلو گرفتن کشتی هانجین در بندر ونکوور کانادا


  کشتی کانتینری Hanjin Vienna قرار است کارگوهایش را در بندر ونکوور در سوم نوامبر سال جاری میلادی تخلیه کند .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کشتی کانتینری Hanjin Scarlet متعلق به کشتیرانی هانجین، سرانجام در بندر ونکوور کانادا پهلو گرفت.

  رویترز نوشت : کشتی کانتینری Hanjin Scarlet متعلق به کشتیرانی هانجین که به دلیل فروپاشی مالکش در سرگردانی به سر می برد، سرانجام در ترمینال Centerm دی پی ورلد بندر ونکوور کانادا پهلو گرفت.

  کشتی کانتینری Hanjin Scarlet با ظرفیت حمل ۸۰۰ کانتینر و ۲۴ خدمه در ۲۸ مایلی بندر Prince Rupert کانادا طی مدت چند ماه بلاتکلیف باقی مانده بود.

  یکی از مقامات بندر Prince Rupert کانادا در این باره گفت: Hanjin Scarlet در ۳۰ آگوست سال جاری میلادی در بندر Prince Rupert پهلو گرفت و در یکی از ترمینال هایش بعضی از کانتینرهایش را تخلیه کرد. Hanjin Scarlet بقیه کارگوهایش را در ترمینال Centerm دی پی ورلد بندر ونکوور کانادا تخلیه خواهد کرد.

  علاوه براین، کشتی کانتینری دیگری متعلق به کشتیرانی هانجین موسوم به Hanjin Vienna نیز در بیرون از لنگرگاه بندر Victoria توقیف شده است.

  برخی از منابع اعلام کردند : کشتی کانتینری Hanjin Vienna قراراست کارگوهایش را در بندر ونکوور در سوم نوامبر سال جاری میلادی  تخلیه کند . کشتیرانی هانجین تا پایان ژوئن سال جاری میلادی ۵.۴۱ میلیارد دلار بدهی را به ثبت رساند.

   
  مطالب مرتبط

  افزایش ناوگان کشتی کانتینری بیکار در جهان

  افزایش ناوگان کشتی کانتینری بیکار در جهان

  کشتیرانی اورگرین تایوان سود خالص هفت میلیون و پنج TWD (دلار تایوان) معادل ۲۲۶ میلیون دلار را در سال ۲۰۱۷ میلادی به ثبت رساند ، در حالیکه ضرر خالص شش میلیون و ۶۰۸ هزار TWD از سوی این کشتیرانی در سال ۲۰۱۶ میلادی به ثبت رسیده بود .

  |

  بهبود مستمر در بخش فله و کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۸ میلادی

  بهبود مستمر در بخش فله و کشتی کانتینری در سال ۲۰۱۸ میلادی

  چین به عنوان یک عامل محرک رشد تقاضای کشتیرانی فله خشک ، جهش عظیمی را در افزایش سطوح واردات نفت خام در سال ۲۰۱۷ میلادی به نمایش گذاشته است . این کشور قصد دارد جایگاه بزرگترین صادر کننده کالاهای کانتینری جهان را برای خود نگاه دارد .

  |

  بزرگترین کشتی کانتینری جهان

  بزرگترین کشتی کانتینری جهان

  به گزارش پرتال جامع صنعت حمل و نقل ، بزرگترین کشتی کانتینربر جهان متعلق به شرکت کشتیرانی OOCL در هنگ کنگ می باشد که در کتاب گینس نیز ثبت شده است .

  |

  نظرات کاربران