در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • پیشرفت در پروژه‌های راهسازی محور ایلام - مهران


  عملیات اجرایی و آسفالت کنارگذر جنوب شرقی شهر مهران جهت انتقال بار ترافیکی پایانه مرزی مهران به خارج از شهر به پایان رسید و مشکل گره ترافیکی این نقطه در ایام اربعین رفع شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: پروژه‌های راه‌سازی محور ایلام - مهران با جدیت در حال پیشرفت است.

  سیدکمال الدین میرجعفریان مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در خصوص پروژه‌های محور ایلام – مهران گفت: از خروجی شهر ایلام به سمت مهران کار ساماندهی تقاطع غیر هم‌سطح میدان قرآن به پایان رسیده و عملیات چهار خطه ایلام تا روستای مهدی‌آباد در حال اتمام است.

   میر جعفریان افزود : از تقاطع صالح‌آباد تا مهران که ۵۰ کیلومتر است در چهار قطعه عملیات چهار خطه در حال انجام است ضمن اینکه عملیات چهار خطه ۱۰ کیلومتر ورودی شهر مهران از تقاطع سد شهید آل اسحاق با جدیت در حال انجام است و تا اربعین حسینی (ع) به بهره‌برداری خواهد رسید.

  بر اساس اخبار روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام، وی بیان کرد: عملیات اجرایی و آسفالت کنارگذر جنوب شرقی شهر مهران جهت انتقال بار ترافیکی پایانه مرزی مهران به خارج از شهر به پایان رسید و مشکل گره ترافیکی این نقطه در ایام اربعین رفع شد.
  مطالب مرتبط

  تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های چهارخطه محور ایلام به مهران

  تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های چهارخطه محور ایلام به مهران

  برای رفع موانعی هم چون فیبر نوری ، لوله‌های گاز ، معارضین اجتماعی و ... با پی گیری و مسئولین مربوطه و مردم تعامل خواهد شد تا انشااله بتوانیم در زمان مقرر شاهد بهره‌برداری از بزرگراه ایلام – مهران باشیم .

  |

  نظرات کاربران