در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ساماندهی سواحل از وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی


  با حمایت قاطع دستگاه قضایی و مسئولان ارشد اجرایی استان در خصوص طرح ساماندهی سواحل ، خوشبختانه تاکنون ۲۰ تا ۲۵ کیلومتر از سواحل استان آزادسازی شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران، خبر داد که تاکنون ۲۰ تا ۲۵ کیلومتر از سواحل استان مازندارن آزادسازی شده است و گفت : ساماندهی سواحل از وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی کشور است.

  سیاوش رضوانی مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران به تشریح اقدامات اداره کل در راستای پیشگیری از قاچاق کالا و ارز در بندر نوشهر پرداخت و گفت:‌  در این راستا در بندر نوشهر ۶۰ دستگاه دوربین نصب شده و هرگونه ورود و خروج کالا به صورت شبانه روزی تحت کنترل و نظارت جدی همکاران است .

  ‌مدیر کل بنادر و دریانوردی استان مازندران، ساماندهی سواحل را از وظایف حاکمیتی سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد و خاطر نشان کرد: با حمایت دستگاه قضایی و مسئولان ارشد اجرایی استان طی دو سال اخیر اقدامات خوبی در جهت مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز در مناطق ساحلی استان مازندران صورت گرفته است .

  ‌ وی با بیان اینکه تاکنون ۸۷ پرونده در زمینه سازه های غیرمجاز ساحلی در محاکم قضایی تشکیل شده است ، خاطرنشان کرد : با حمایت قاطع دستگاه قضایی و مسئولان ارشد اجرایی استان در خصوص طرح ساماندهی سواحل ، خوشبختانه تاکنون ۲۰ تا ۲۵ کیلومتر از سواحل استان آزادسازی شده است.

  ‌در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی موسوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مازندران، هدف از برگزاری این جلسه را بررسی مشکلات مرتبط با قاچاق کالا و ارز در سطح استان برشمرد .

  ‌وی تبیین وظایف دادستان ها در بحث تسریع در رسیدگی و صدور آراء و اجرای تبصره ۳ ماده ۵۰ ( ارسال آراء برائت بر کمیسیون استانداری ) و افزایش نظارت بر انجام وظایف مجریان قانون قاچاق کالا و ارز را از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه عنوان کرد .

  جلسه ویژه کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور مسئولان ارشد قضایی استان مازندران ، دادستان های غرب استان و دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری روز یکشنبه ۱۱ مهر ماه به میزبانی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  تشریح اقدامات سازمان بنادر و دریانوردی در رابطه با تکمیل کریدور شمال - جنوب

  یکی از مزیت‌های مهم تکمیل کریدور شمال - جنوب این خواهد بود که تجار و بازرگانان کشورهای پیرامونی و جمهوری اسلامی ایران می‌توانند ارتباطات تنگاتنگ و گسترده‌تری با یکدیگر برقرار کنند .

  |

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  انجام عملیات جابجایی کالا در بنادر هرمزگان به صورت شبانه روزی

  ارائه خدمات الکترونیکی و فعالیت های مبتنی بر فناوری از سالها پیش تاکنون در این اداره کل در حال انجام است و نرم افزارهایی نظیر سامانه جامع دریایی ، سامانه جامع کانتینری موسوم به CCS و سامانه جامع کالاهای جنرال کارگو موسوم به GCOMS بخش زیادی از نیازها و دغدغه های مشتریان را برطرف ...

  |

  برگزاری هفتمین دوره مسابقات ورزشی ارگان‌های دریایی به میزبانی سازمان بنادر

  برگزاری هفتمین دوره مسابقات ورزشی ارگان‌های دریایی به میزبانی سازمان بنادر

  مسئولان ورزش ارگان‌های دریایی در این جلسه حضور پیدا می‌کنند و اطلاعات لازم جهت برگزاری ، تاریخ مسابقات ، رشته‌های موردنظر به مسئولان ارائه می‌شود و پس از آن با اعلام آمادگی ارگان‌های دریایی ، دستورالعمل مسابقات به تفکیک رشته‌ها تهیه و برای گروه‌های شرکت کننده ارسال ...

  |

  سازمان بنادر و دریانوردی عضو جدید ستاد مرکزی خدمات سفر

  سازمان بنادر و دریانوردی عضو جدید ستاد مرکزی خدمات سفر

  در ایام نوروز ۱۳۹۷ ، نصب و بهره برداری از ۹ فروند اسکله شناور مخصوص گردشگری دریایی در هرمزگان در دستور کار قرار گرفت و با این اقدام گام مهمی در مقوله توسعه گردشگری دریایی برداشته شد و امیدواریم این مدل توسعه زیرساختی در سایر بنادر جنوبی و شمالی کشور نیز مدنظر قرار گیرد .

  |

  اختصاص سوخت یارانه ای به لنج‌های کمتر از ۵۰۰ تن به شرط تردد در مسیرهای داخلی

  اختصاص سوخت یارانه ای به لنج‌های کمتر از ۵۰۰ تن به شرط تردد در مسیرهای داخلی

  بر اساس ماده ۵ آیین نامه اصلاحی ، کلیه شناور هایی که تا تاریخ ابلاغ آیین نامه به ثبت موقت رسیده باشند ، مشمول مزایا و تسهیلات این طرح می شوند و شناورهای ثبت موقت شده بعد از ابلاغ ، نمی توانند از آن استفاده کنند .

  |

  نظرات کاربران