در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • گشایش اجلاس کاپا با حضور وزیر راه و شهرسازی از فردا


  محور اصلی این اجلاس دو روزه بررسی روش های فاینانس و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی کشور خواهد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اجلاس کاپا با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور سرمایه‌گذاران ۲۰ کشور جهان به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

  صبح فردا (یکشنبه۲۸ شهریور) نمایندگان و سرمایه گذاران ۲۰ کشور جهان در اجلاس کاپا که به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

  اجلاس کاپا با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری فردا در هتل نووتل فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

  در این اجلاس بیش از ۱۵۰ نماینده کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکایی و حاشیه خلیج فارس از جمله انگلیس فرانسه، آلمان، هلند، برزیل، کانادا، چین، فرانسه و ... شرکت خواهند کرد.

  محور اصلی این اجلاس دو روزه بررسی روش های فاینانس و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی کشور خواهد.

  پیتر هاربیسون، مدیر عامل کاپا نیز در این اجلاس سخنرانی خواهد داشت.

  مباحث این اجلاس، سرمایه گذاری در خصوص اجاره و خرید هواپیما، ساخت و توسعه فرودگاه‌ها، چالش‌های پولی، بانکی و بیمه ای، رفع موانع بانکی در صنعت هوانوردی ایران، توسعه شبکه پروازی بین المللی و داخلی کشور از جمله مباحث قابل طرح در این اجلاس به شمار می رود.

  قرار است عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این اجلاس در خصوص آمادگی هوانوردی ایران برای ورود به بازارهای کسب و کار جهانی سخنرانی کند.

   
  مطالب مرتبط

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  تشریح گزارش عملکرد فرودگاه بین المللی لارستان در دو سال گذشته

  در حال حاضر در فرودگاه بین المللی آیت‌الله آیت‌اللهی لارستان به صورت هفتگی ۳ پرواز در مسیر تهران – لار – تهران ۵ پرواز در مسیر شارجه – لار – شارجه ، ۳ پرواز در مسیر دبی – لار – دبی ،۲ پرواز در مسیر کویت – لار – کویت و یک پرواز در مسیر قطر – لار – قطر و یک پرواز در مسیر اهواز ...

  |

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  برگزاری جلسه هماهنگی عملیات حج در سازمان هواپیمایی کشوری

  حج تمتع امسال با پروازهای تابستانی مصادف است . بنابراین لازم است که فرودگاه‌ها ، شرکت‌های هواپیمایی و هم سایر سرویس دهندگان مانند پلیس فرودگاه‌ها ، سپاه حفاظت هواپیمایی ، واحد سوختگیری ، هندلینگ و ... خود را به صورت مضاعف آماده کرده تا بتوانند به زائرین بیت الله حرام خدمت ...

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران