در حال بارگذاری ...
 • گشایش اجلاس کاپا با حضور وزیر راه و شهرسازی از فردا


  محور اصلی این اجلاس دو روزه بررسی روش های فاینانس و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی کشور خواهد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اجلاس کاپا با حضور وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری و با حضور سرمایه‌گذاران ۲۰ کشور جهان به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

  صبح فردا (یکشنبه۲۸ شهریور) نمایندگان و سرمایه گذاران ۲۰ کشور جهان در اجلاس کاپا که به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

  اجلاس کاپا با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری فردا در هتل نووتل فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

  در این اجلاس بیش از ۱۵۰ نماینده کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکایی و حاشیه خلیج فارس از جمله انگلیس فرانسه، آلمان، هلند، برزیل، کانادا، چین، فرانسه و ... شرکت خواهند کرد.

  محور اصلی این اجلاس دو روزه بررسی روش های فاینانس و سرمایه گذاری در صنعت هوانوردی کشور خواهد.

  پیتر هاربیسون، مدیر عامل کاپا نیز در این اجلاس سخنرانی خواهد داشت.

  مباحث این اجلاس، سرمایه گذاری در خصوص اجاره و خرید هواپیما، ساخت و توسعه فرودگاه‌ها، چالش‌های پولی، بانکی و بیمه ای، رفع موانع بانکی در صنعت هوانوردی ایران، توسعه شبکه پروازی بین المللی و داخلی کشور از جمله مباحث قابل طرح در این اجلاس به شمار می رود.

  قرار است عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این اجلاس در خصوص آمادگی هوانوردی ایران برای ورود به بازارهای کسب و کار جهانی سخنرانی کند.

   
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران