در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • استقبال بی نظیر از پرواز هفتگی ایلام – مشهد


  استقبال از این پروازها به قدری مطلوب است که هم‌اکنون بلیت پروازهای دو و سه هفته ‌آینده آن نیز به فروش رسیده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر فرودگاه ایلام گفت: تابستان امسال ایلامی‌ها از سفر هوایی به مشهد مقدس استقبال خوبی کردند. بنابراین شرکت هواپیمایی آسمان پروازهای این مسیر را افزایش داد. اکنون پروازهای این مسیر طی ۵ روز در هفته در فرودگاه ایلام برقرار است.

  مجتبی بیاتی عنوان کرد: پیش از این پروازهای برنامه‌ای ایلام – مشهد در روزهای یکشنبه و پنجشنبه هر هفته برقرار بود. با توجه به استقبال مطلوب ایلامی‌ها و عراقی‌ها، شرکت هواپیمایی آسمان تعداد پروازهای خود در این مسیر را افزایش داد.

  وی با بیان اینکه اکنون در روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته نیز پروازهای ایلام- مشهد برقرار است، ادامه داد: در حال حاضر تعداد پروازهای هفتگی ایلام – مشهد به ۱۰ سورتی پرواز رفت و برگشت رسیده است و شرکت هواپیمایی آسمان این پروازها را با هواپیمای فوکر ۱۰۰ و ظرفیت یکصد نفر راه‌اندازی کرده است.

  به گفته مدیر فرودگاه ایلام، استقبال از این پروازها به قدری مطلوب است که هم‌اکنون بلیت پروازهای دو و سه هفته ‌آینده آن نیز به فروش رسیده است. پروازهای افزایش یافته برنامه‌ای نیست و احتمالا تا نیمه مهرماه امسال برقرار باشد.

  وی با بیان اینکه هنوز ایرلاین‌ها برنامه پروازی شش ماه آینده خود را ارایه نکرده‌اند، یادآور شد: پروازهای ایلام – مشهد بر اساس عرضه و تقاضا برقرار است و احتمالا اگر استقبال از آن همواره مطلوب باشد، شاهد استمرار افزایش پروازهای هفتگی این مسیر در فرودگاه ایلام باشیم.
  مطالب مرتبط

  اجرای فاز دوم پروژه بهسازی فرودگاه ایلام در سال ۹۷

  اجرای فاز دوم پروژه بهسازی فرودگاه ایلام در سال ۹۷

  سال ۹۷ دوربین مداربسته را در جاده حفاظتی فرودگاه نصب می کنیم و ضمن افزایش پروازهای روزانه و هفتگی ، برای برقراری پروازهای جدید از این فرودگاه از جمله پروازهای هفتگی عتبات عالیات اقدام می شود .

  |

  نظرات کاربران