در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اجلاس بین‌المللی سرمایه‌گذاری هوانوردی پایان شهریور


  محور اصلی این اجلاس بررسی روش های فاینانس و سرمایه گزاری در صنعت هوانوردی کشور در دوره پسا برجام خواهد بود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مشاور مدیرعامل در امور اجرایی شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) از برگزاری اجلاس بین المللی سرمایه گذاری هوانوردی کاپا با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در تهران خبرداد.

  علی صباغی، اظهارداشت: اجلاس بین المللی سرمایه گذاری هوانوردی کاپا به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و با حمایت و مشارکت سازمان هواپیمایی کشوری در تاریخ ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه در این اجلاس بیش از ۱۵۰ شرکت کننده خارجی از ۲۰ کشور جهان مهمان ایرانی حضور خواهند داشت، افزود: محور اصلی این اجلاس بررسی روش های فاینانس و سرمایه گزاری در صنعت هوانوردی کشور در دوره پسا برجام خواهد بود.

  مشاور مدیرعامل در امور اجرایی شهرفرودگاهی امام خمینی (ره) ادامه داد: مباحث این اجلاس سرمایه گذاری نظیر اجاره و خرید هواپیما، ساخت و توسعه فرودگاه ها، چالشهای پولی، بانکی و بیمه در صنعت هوانوردی ایران، توسعه شبکه پروازی بین المللی و داخلی کشور از جمله مباحث قابل طرح در این اجلاس به شمار می رود.

  گفتنی است؛ یکی از جاذبه های سرمایه گذاری در این اجلاس شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به لحاظ منطقه آزاد، منطقه ویژه اقتصادی و منطقه شهری است که مورد توجه سرمایه گذاران خارجی قرار خواهد گرفت.
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران