در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ندادن اجازه عبور از کانال سوئز به کشتی هانجین


  هانجین برای هزینه کردن سرمایه ای که در اختیار دارد نیاز به اجازه دادگاه دارد و بدون حمایت دادگاه هر کشتی از کشتیرانی مذکور که در بنادر پهلو می گیرند می توانند ضبط و توقیف شوند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، کشتی چارتر کشتیرانی هانجین کره جنوبی Hanjin Switzerland متعلق به Ciner group نتوانست از کانال سوئز عبور کند.

  مدیر عامل Ciner group به لویدزلیست گفت: به دلیل اینکه کشتیرانی هانجین کره مجوز پرداخت کرایه عبور از کانال سوئز را ندارد نتوانست از این کانال عبور کند.

  وی در ادامه افزود: هانجین برای هزینه کردن سرمایه ای که در اختیار دارد نیاز به اجازه دادگاه دارد و بدون حمایت دادگاه هر کشتی از کشتیرانی مذکور که در بنادر پهلو می گیرند می توانند ضبط و توقیف شوند.

  علاوه بر Hanjin Switzerland ، کشتیرانی هانجین سه کشتی چارتر دیگر-Hanjin Croatia, Hanjin Czech و Hanjin Hungary- دارد که  براساس جدول زمانی با سرعت کم به سمت مقصدشان  در حال تردد هستند.
  مطالب مرتبط

  ثبت شناور کانتینری OOCL Hong Kong در کتاب گینس

  ثبت شناور کانتینری OOCL Hong Kong در کتاب گینس

  این شرکت در ماه آوریل سال ۲۰۰۳ میلادی و نخستین بار توانست با شناور OOCL Shenzhen که ظرفیت هشت هزار و ۶۳ TEU داشت ، رکورد بزرگترین کشتی کانتینری جهان بشکند .

  |

  نظرات کاربران