در حال بارگذاری ...
 • برگزاری اجلاس بین المللی سرمایه گذاری هوانوردی کاپا در آخر شهریور


  این اجلاس توسط سازمان بین المللی کاپا بعنوان یکی ازمعتبرترین موسسات هوانوری جهان برگزار خواهد شد .

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، اجلاس بین المللی سرمایه گذاری هوانوردی با حضور سرمایه گذاران ۲۰ کشور جهان اواخر شهریورماه در تهران برگزار می شود.

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، از برگزاری اجلاس بین المللی سرمایه گذاری هوانوردی کاپا در تهران خبرداد.

  رضا جعفرزاده اظهارداشت: اجلاس بین المللی سرمایه گذاریهوانوردی کاپا به میزبانی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و با حمایت و مشارکت سازمان هواپیمایی کشوری در تاریخ ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

  وی با بیان اینکه در این اجلاس بیش از ۱۵۰ شرکت کننده خارجی از ۲۰ کشور جهان مهمان حضور خواهند داشت، افزود: محور اصلی این اجلاس بررسی روشهای فاینانس و سرمایه گزاری در صنعت هوانوردی کشور در دوره پسا برجام خواهد بود.

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: مباحث این اجلاس سرمایه گذاری نظیر اجاره و خرید هواپیما، ساخت و توسعه فرودگاهها، چالشهای پولی، بانکی و بیمه در صنعت هوانوردی ایران، توسعه شبکه پروازی بین المللی و داخلی کشور از جمله مباحث قابل طرح در این اجلاس به شمار می رود.

  گفتنی است؛ این اجلاس توسط سازمان بین المللی کاپا بعنوان یکی ازمعتبرترین موسسات هوانوری جهان برگزار خواهد شد .

   
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران