در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بهره برداری از دو پروژه عمرانی در فرودگاه ایلام


  در واقع ساختمان‌های ایمنی زمینی فرودگاه ایلام با ۸ دهانه پارکینگ و ۹۰۰ متر مربع و ساختمان سپاه حفاظت در مساحت ۸۵۰ مترمربع ساخته شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، پروژه‌های ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت فرودگاه ایلام در هفتمین روز از هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

  مدیر فرودگاه ایلام گفت: به مناسبت هفته دولت٬ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در این فرودگاه٬ پروژه‌های ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت را افتتاح کرده و به بهره‌برداری می‌رساند.

  مجتبی‌بیاتی عنوان کرد: در هفتمین روز شهریورماه امسال به مناسبت هفته دولت، پروژه‌های عمرانی این فرودگاه به بهره‌برداری می‌رسد. دو ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت در قالب یک پروژه عمرانی احداث شده است. در واقع ساختمان‌های ایمنی زمینی فرودگاه ایلام با ۸ دهانه پارکینگ و ۹۰۰ متر مربع و ساختمان سپاه حفاظت در مساحت ۸۵۰ مترمربع ساخته شده است. این ساختمان‌ها به همراه جاده‌های دسترسی ایمنی زمینی به باند و اپرون با صرف ۶۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها ساخته شده‌اند.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ضمن افتتاح این پروژه‌ها، از فاز یک ترمینال بین‌المللی این فرودگاه هم بازدید خواهند کرد. اکنون فاز نخست این ترمینال ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

   
  مطالب مرتبط

  حضور ایران در اجلاس بین منطقه‌ای اروپا و خاورمیانه ایکائو

  حضور ایران در اجلاس بین منطقه‌ای اروپا و خاورمیانه ایکائو

  در حاشیه این اجلاس ، جلسات و مذاکرات تخصصی با نمایندگان آژانس ایمنی هوانوردی اتحادیه اروپا EASA و مدیران و کارشناسان دفتر اروپا و امریکای شمالی ایکائو در خصوص برنامه کشور برای تدوین و ابلاغ مقررات جدید ارائه خدمات ناوبری هوایی از جمله مدیریت اطلاعات هوانوردی بر مبنای رویکرد ...

  |

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  کاهش پروازهای زیارتی در فرودگاه‌های کشور طی خردادماه

  در این ماه ۳۰ هزار و ۵۰۶ پرواز داخلی انجام شده است که نسبت به اردیبهشت ۵ درصد کاهش و نسبت به خرداد سال گذشته ۳ درصد کاهش نشان می‌دهد . همچنین ۵ هزار و ۸۲۳ پرواز خارجی صورت گرفته که نسبت به اردیبهشت ۶ درصد و نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۸ درصد کاهش داشته است .

  |

  نظرات کاربران