در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • بهره برداری از دو پروژه عمرانی در فرودگاه ایلام


  در واقع ساختمان‌های ایمنی زمینی فرودگاه ایلام با ۸ دهانه پارکینگ و ۹۰۰ متر مربع و ساختمان سپاه حفاظت در مساحت ۸۵۰ مترمربع ساخته شده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، پروژه‌های ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت فرودگاه ایلام در هفتمین روز از هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

  مدیر فرودگاه ایلام گفت: به مناسبت هفته دولت٬ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در این فرودگاه٬ پروژه‌های ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت را افتتاح کرده و به بهره‌برداری می‌رساند.

  مجتبی‌بیاتی عنوان کرد: در هفتمین روز شهریورماه امسال به مناسبت هفته دولت، پروژه‌های عمرانی این فرودگاه به بهره‌برداری می‌رسد. دو ساختمان ایمنی زمینی و سپاه حفاظت در قالب یک پروژه عمرانی احداث شده است. در واقع ساختمان‌های ایمنی زمینی فرودگاه ایلام با ۸ دهانه پارکینگ و ۹۰۰ متر مربع و ساختمان سپاه حفاظت در مساحت ۸۵۰ مترمربع ساخته شده است. این ساختمان‌ها به همراه جاده‌های دسترسی ایمنی زمینی به باند و اپرون با صرف ۶۰ میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات شرکت فرودگاه‌ها ساخته شده‌اند.

  مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ضمن افتتاح این پروژه‌ها، از فاز یک ترمینال بین‌المللی این فرودگاه هم بازدید خواهند کرد. اکنون فاز نخست این ترمینال ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

   
  مطالب مرتبط

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  تشریح اقدامات شرکت فرودگاه ها برای تسهیل عملیات حج سال ۹۷

  بر اساس اعلام سازمان حج و زیارت اعزام در فرودگاه اصفهان و اهواز و شیراز و همدان و کرمان و یزد و بیرجند و بندر عباس و رشت توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران و در فرودگاه‌های مشهد ، گرگان ، ساری ، تبریز ، ارومیه ، زاهدان ، کرمانشاه و اردبیل توسط هواپیمایی سعودی انجام خواهد شد .

  |

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  اثبات عدم وقوع تخلف در خرید هواپیمای فلایت چک

  موردکاوی و تحلیل این اتهام زنی و لوازم جانبی آن، از جمله انتشار اسناد کاملاً محرمانه حساس‌ترین و استراتژیک‌ترین خرید صنعت هوانوردی کشور در رسانه‌ها ، با تکیه بر دعاوی نماینده یک شرکت انگلیسی رقیب، که در جای خود محترم است ، باید در فرصتی مناسب توسط متولیان امور امنیتی کشور ...

  |

  نظرات کاربران