در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش جابجایی کانتینری در بندر سنگاپور


  در هفت ماه نخست سال جاری میلادی، بندر شانگهای با جابجایی کانتینری ۲۱.۱۶ میلیون TEU نسبت به جابجایی ۲۱.۱۴ میلیون TEU در مدت مشابه سال گذشته رشد ناچیزی را نشان داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، جابجایی کانتینری بندر سنگاپور در ماه جولای سال جاری میلادی با رسیدن به ۲.۵۷ میلیون TEU نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند صعودی آرامی را در پیش گرفت.

  بندرسنگاپور - دومین بندر کانتینری شلوغ جهان- در ماه جولای سال جاری میلادی با جابجایی ۲.۵۷ میلیون TEU نسبت به ۲.۵۵ میلیون مدت مشابه سال گذشته، روند افزایشی آرامی را به نمایش گذاشت.

  این گزارش ادامه داد: علیرغم افزایش جابجایی در ماه جولای سال جاری، طی هفت ماه نخست سال جاری میلادی بندر سنگاپور به عنوان بزرگترین هاب ترانشیپ کانتینری جهان جابجایی ۱۷.۷۵ میلیونTEU را انجام داد که نسبت به ۱۸.۵۵ میلیون TEUمدت مشابه سال گذشته روند کاهشی ۴.۳ درصدی را در پیش گرفت.

  از طرف دیگر، بندر شانگهای چین – شلوغ ترین و سرسخت ترین رقیب بندر سنگاپور با جابجایی ۳.۲۷ میلیون TEU رشد ۵.۱ درصدی را در ماه جولای نسبت به مدت مشابه سال گذشته به نمایش گذاشت.

  ناگفته نماند، در هفت ماه نخست سال جاری میلادی، بندر شانگهای با جابجایی کانتینری ۲۱.۱۶ میلیون TEU نسبت به جابجایی ۲۱.۱۴ میلیون TEU در مدت مشابه سال گذشته رشد ناچیزی را نشان داد.

   
  مطالب مرتبط

  ضرورت عمل به تعهدات در سانحه نفتکش ایرانی توسط چینی ها

  ضرورت عمل به تعهدات در سانحه نفتکش ایرانی توسط چینی ها

  از آنجا که مالک و کارکنان این شناور ایرانی هستند ، از طرف سازمان بنادر از مرکز تجسس و نجات بندر عباس با مرکز تجسس و نجات بندر شانگهای چین ارتباط گرفته شده و پیگیر وضعیت عملیات هستیم و از طرف چینی خواسته شده اگر به هر دلیل نمی‌تواند کمک کند از باقی کشورهای همجوار درخواست کمک کند ...

  |

  افزایش ۱۱ درصدی ترافیک کانتینری در مسیر آسیا

  افزایش ۱۱ درصدی ترافیک کانتینری در مسیر آسیا

  در ماه آگوست سال جاری میلادی میانگین سایز ۳۹ فروند کشتی در حال فعالیت در مسیر آسیا - ECSA با ظرفیت هشت هزار و ۹۵۵ TEU نسبت به ماه آگوست سال گذشته با ۳۷ فروند شناور رشد ، دو درصد رشد داشت .

  |

  رشد ۱۲.۱ درصدی جابه جایی کانتینری در بندر سنگاپور

  رشد ۱۲.۱ درصدی جابه جایی کانتینری در بندر سنگاپور

  از ابتدای سال جاری میلادی تا پایان ماه جولای ، بندر سنگاپور ۱۹ میلیون و ۲۰ هزار TEU را جابه جا کرد که نسبت به ۱۷ میلیون و ۷۵۰ هزار TEU مدت مشابه سال گذشته ، ۷.۲ درصد افزایش را به همراه داشت .

  |

  نظرات کاربران