در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۹۵درصد پیشرفت در قطعه یک بزرگراه ایرانشهر - خاش


  عملیات تعمیرات روکش راه‌ها و آسفالت جاده‌ای استان برای نگهداری و بهسازی راه‌ها تاکنون ۸۰ درصد رشد کرده است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی جنوب سیستان و بلوچستان گفت: طرح احداث قطعه یک بزرگراه ایرانشهر - خاش به طول ۴۴ کیلومتر تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت کرده و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. از سوی دیگرطرح جامع شهرهای زرآباد و بزمان دردست تهیه است.

  ایوب کرد انجرکی، مدیر کل راه و شهرسازی ایرانشهر(جنوب سیستان و بوچستان) به تشریح برنامه‌های عمرانی این اداره کل پرداخت و با بیان اینکه طرح احداث قطعه یک بزرگراه ایرانشهر - خاش به طول ۴۴ کیلومتر تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت کرده و تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید، عنوان کرد: برای اتمام این طرح به ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.

  کرد انجرکی همچنین به پیشرفت ۸۰ درصدی ساخت قطعه دو بزرگراه ایرانشهر - خاش به طول شش کیلومتر اشاره کرد و گفت : درصورت اختصاص ۱۲ میلیارد تومان اعتبار، این پروژه نیمه نخست سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. عملیات تعمیرات روکش راه‌ها و آسفالت جاده‌ای استان برای نگهداری و بهسازی راه‌ها تاکنون ۸۰ درصد رشد کرده است. همچنین ساخت پل‌های پایه شمعی با تیرهای بتنی(پل‌های خاص) درحال اجراست که تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته است.

  کردانجرکی در معرفی طرح‌های حوزه راه روستایی دردست اقدام در ایرانشهر عنوان کرد: دراین راستا می‌توان به احداث محور روستایی چاهان-کهنو، فنوج-تنگ و کوچینگ-بنت اشاره کرد.

  وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های اصلی اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر افزایش ایمنی جاده‌هاست، افزود: از جمله اقدامات در دست اجرا دراین راستا می‌توان به سدکشی راه‌ها، ترمیم روکش راه‌ها، نصب علائم ایمنی، اصلاح نقاط سانحه‌خیز و افزایش روشنایی درتقاطع‌ها اشاره کرد. از ۱۲ هزار کیلومتر راه ایرانشهر، ۸۶۰۰ کیلومتر، روستایی و مابقی راه اصلی و فرعی است. اخیرا برای نگهداری بهینه راه‌ها و علائم ایمنی جلسه‌ای با دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی برگزار کرده‌ایم که نتایج مفیدی داشته است.
  مطالب مرتبط

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  برگزاری مانور امداد جاده‌ای در ایرانشهر

  این مانور با مشارکت دستگاه‌های امدادرسان شهرستان ایرانشهر از جمله آتش‌نشانی جمعیت هلال‌احمر مرکز امداد و فوریت‌های پزشکی فرماندهی نیروی انتظامی فرماندهی پلیس‌راه جنوب استان برگزار شد .

  |

  نظرات کاربران