در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • دریافت کارنامه آزمون تاسیس شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی از فردا


  با توجه به افزایش تعداد متقاضیان تأسیس شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا و تعدد درخواست‌های داوطلبان، تلاش می‌شود تا بیست‌وسومین آزمون تأسیس شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا نیز در اسفندماه سال‌جاری برگزار شود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل ونقل بین المللی از اعلام اسامی ۵۴ نفر از پذیرفته شدگان در بیست و دومین آزمون تاسیس شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی در تارنمای سازمان خبر داد و گفت: شرکت‌کنندگان از پنجشنبه ۲۱ مردادماه، کارنامه خود را دریافت نمایند.

  محمدجواد عطرچیان مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی با اشاره به نتایج بیست و دومین آزمون تأسیس شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی کالا اظهار داشت: اسامی ۵۴ نفر از پذیرفته‌شدگان از سوی دفتر ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی، اعلام و در تارنمای ثبت‌نام و دریافت کارت، به نشانی http://transit.rmto.ir  قابل مشاهده است.

  عطرچیان تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد متقاضیان تأسیس شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا و تعدد درخواست‌های داوطلبان، تلاش می‌شود تا بیست‌وسومین آزمون تأسیس شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کالا نیز در اسفندماه سال‌جاری برگزار شود.

  مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل‌ونقل بین‌المللی: از این رو داوطلبانی که موفق به احراز حد نصاب قبولی در این دوره نشده‌اند و سایر متقاضیان واجد شرایط جدید می‌توانند باتوجه به فرصت باقی‌مانده و منابع معرفی شده، نسبت به آمادگی جهت شرکت در آزمون بعدی اقدام نمایند.
  مطالب مرتبط

  عملکرد راهبردی وزارت راه و شهرسازی در حمل‌ونقل بین المللی جاد‌ه‌ای

  عملکرد راهبردی وزارت راه و شهرسازی در حمل‌ونقل بین المللی جاد‌ه‌ای

  کریدور حمل­ ونقل بین‌المللی و ترانزیتی خلیج‌فارس – دریای سیاه با ابتکار جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان کریدور حمل‌­ونقل چندوجهی از بنادر جنوبی کشور آغاز و پس از عبور از مرزهای شمال کشور وارد کشورهای ارمنستان و آذربایجان می­گردد و سپس از این کشورها به بنادر پوتی و باتومی در ...

  |

  نظرات کاربران