در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • افزایش جابجایی کانتینر در بندر شانگهای


  توان عملیاتیِ کانتینر در این بندر حاکی از رشد ۵.۱ درصدی در مقایسه با ظرفیت سه میلیون و ۱۲۰ هزار TEU در مدت مشابه سال گذشتۀ میلادی است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، آمار منتشر شده از سوی شرکت بین المللی بندر شانگهای (SIPG) از افزایش جابه جایی کانتینری در ماه جولای سال جاری میلادی در این بندر حکایت دارد.

  شلوغ ترین بندر کانتینری جهان توانست در ماه جولای سال ۲۰۱۶ میلادی توان عملیاتیِ کانتینر را با ظرفیت سه میلیون و ۲۷۰ هزار TEU مدیریت کند. بر همین اساس، توان عملیاتیِ کانتینر در این بندر حاکی از رشد ۵.۱ درصدی در مقایسه با ظرفیت سه میلیون و ۱۲۰ هزار TEU در مدت مشابه سال گذشتۀ میلادی است. ظرفیت جابه جایی کانتینر در مقایسه با ماه ژوئن نیز با سه میلیون و ۱۴۰ هزار TEU، افزایش ۴.۱ درصدی را تجربه کرد.

  این گزارش در ادامه افزود: توان عملیاتیِ کلِ بندر شانگهای در بازۀ زمانی ژانویه- جولایِ سال جاری میلادی به ۲۱ میلیون و ۱۶۰ هزار TEU رسید که در مقایسه با سال گذشتۀ میلادی با ۲۱ میلیون و ۱۴۰ هزار TEU خبر از روال ثابت آن می دهد.

   
  مطالب مرتبط

  افزایش ۱۵ درصدی حجم عملیات کانتینری در بندر شهید رجایی

  افزایش ۱۵ درصدی حجم عملیات کانتینری در بندر شهید رجایی

  رییس مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و هیات همراه در جریان برنامه بازدید میدانی از پیشرفته ترین بندر کانتینری ایران از بخش‌های مختلف منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی شامل بندر نفتی خلیج فارس ، پایانه های یک و دو کانتینری ، پایانه جنرال کارگو (کالاهای ...

  |

  نظرات کاربران