در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • ۶۶۰ میلیارد ریال خسارت سیل به راه‌های جنوب سیستان و بلوچستان


  در این مدت بر اثر شدت بارندگی و جاری شدن سیلاب برخی مسیرهای ارتباطی مسدود که با تلاش راهداران دوباره بازگشایی شد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: سیلاب چند روز گذشته در جنوب استان بیش از ۶۶۰ میلیارد ریال به راه‌های منطقه خسارت وارد کرد.

  ایوب کرد گفت: بروز ناپایداری‌های جوی ناشی از پدیده مونسون از چهارم تا دوازدهم مرداد ماه جاری سبب جاری شدن سیلاب، طغیان رودخانه‌ها و در نتیجه وارد آمدن خسارت به راه‌های روستایی، تخریب آبنما، پل‌های ارتباطی در حوزه راه و شهرسازی ایرانشهر، سرباز، قصرقند، اسپکه و بزمان شد.

  وی ادامه داد: از جمله خسارات وارده این مدت تخریب ۲ کیلومتر راه فرعی و چهار دستگاه پل در حوزه راه و شهرسازی اسپکه، تخریب ۶۶ کیلومتر بدنه راه و آب بردگی راه‌های روستایی حوزه راه و شهرسازی قصرقند، تخریب سه آبنما، سه دستگاه پل و چندین کیلومتر راه روستایی حوزه ایرانشهر بوده که مشکلات مختلفی را برای مردم به وجود آورده است. در این مدت بر اثر شدت بارندگی و جاری شدن سیلاب برخی مسیرهای ارتباطی مسدود که با تلاش راهداران دوباره بازگشایی شد.

   




  مطالب مرتبط

  تشریح مهمترین برنامه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان یزد در سال ۹۷

  تشریح مهمترین برنامه‌های اداره کل راه و شهرسازی استان یزد در سال ۹۷

  حمل‌ونقل ترکیبی امروز در جهان مورد توجه قرار گرفته به طوری که همایش بین‌المللی TOD با عنوان NEXT EXTENTION (ایستگاه‌های آینده) در سال ۲۰۱۹ با تأکید بر توسعه شهری مبتنی بر حمل‌ونقل ترکیبی در استان یزد برگزار خواهد شد.

  |

  نظرات کاربران