در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز بغداد - رشت - بصره و بالعکس از فرودگاه سردار جنگل


  پرواز شماره ۱۱۱۷ هواپیمایی العراقیه در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه همان روز از بصره به مقصد فرودگاه رشت حرکت خواهد کرد و در ساعت ۲۱ این فرودگاه را به مقصد بغداد ترک خواهد کرد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیرکل فرودگاه گیلان از برقراری پرواز بغداد - رشت - بصره و بالعکس از ابتدای هفته جاری خبر داد و گفت: این پرواز حامل مسافران عراقی است که توسط شرکت هواپیمایی العراقیه در فرودگاه رشت انجام می‌شود.

  غلامرضا کریم‌آقائی ضمن اعلام این خبر گفت: شرکت هواپیمایی العراقیه با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری پرواز شماره ۱۱۱۹ مسیر بغداد به رشت را انجام می‌دهد. این پس از یک ساعت و نیم پرواز در ساعت ۱۵ روز جمعه هر هفته وارد فرودگاه رشت خواهد شد و پس از یک ساعت توقف در فرودگاه رشت در ساعت ۱۶ این فرودگاه را به مقصد بصره ترک خواهد کرد.

  مدیرکل فرودگاه رشت با اشاره به اینکه این پرواز برای مسافران کشور عراق جهت گردش در مسیرهای گردشگری استان‌های شمالی کشور برقرار شده، افزود: پرواز شماره ۱۱۱۷ هواپیمایی العراقیه در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه همان روز از بصره به مقصد فرودگاه رشت حرکت خواهد کرد و در ساعت ۲۱  این فرودگاه را به مقصد بغداد ترک خواهد کرد.

  وی به اولین پرواز این مسیر در روز جمعه هشتم مرداد اشاره کرد و افزود: ۲۱۹ نفر از اتباع عراقی از بغداد و بصره به رشت سفر کردند و ۱۱۶ نفر از مسافران تبعه عراق با پروازهای مذکور به شهرهای بصره و بغداد بازگشتند.

  مدیرکل فرودگاه گیلان همچنین اضافه کرد: با توجه به زیرساخت‌های موجود در فرودگاه رشت، آمادگی خدمات‌دهی روزانه به ۱۰۰ پرواز رفت و برگشت را داریم و شرکت‌های هواپیمایی با توجه به توریستی بودن استان گیلان، مسیر های منتهی به فرودگاه رشت را در اولویت برنامه‌ریزی خود قرار دهند.
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران