در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازهای فرودگاه اراک


  به گفته مدیر فرودگاه اراک با بهسازی ترمینال فرودگاه اراک ظرفیت آن تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد و از آن برای پروازهای بین‌المللی و داخلی می‌توان بهره برد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر فرودگاه اراک از برقراری پرواز به مقاصد کیش و عتبات‌عالیات در سال ۱۳۹۵ خبر داد و گفت: طی یک ماه اخیر در این فرودگاه پروازهای مشهد و عسلویه برقرار شده‌ است، این پروازها با ظرفیت تکمیل شده نشست و برخاست می‌کنند.

  رحیم حسین‌نسب  گفت: بر اساس تقاضای اهالی استان مرکزی تا دو ماه آینده پرواز اراک – کیش را برقرار می‌کنیم. در این زمینه با شرکت‌های هواپیمایی متعددی مذاکره کردیم. با توجه به اینکه مقصد این پرواز جزیره کیش است اولویت با هواپیمایی کیش‌ایر خواهد بود، البته هنوز این مذاکرات با ایرلاین‌ها نهایی نشده است. همچنین قطعا در شش ماه دوم امسال پروازهای عتبات عالیات را در فرودگاه اراک راه‌اندازی می‌کنیم. هواپیمایی کیش‌ایر نیز برای برقراری این پرواز اعلام آمادگی کرده است.

  به  گفته مدیر فرودگاه اراک با بهسازی ترمینال فرودگاه اراک ظرفیت آن تا ۵۰ درصد افزایش می‌یابد و از آن برای پروازهای بین‌المللی و داخلی می‌توان بهره برد.

  وی یادآور شد: به تازگی شرکت هواپیمایی آسمان٬ پرواز اراک - مشهد را در فرودگاه اراک برقرار کرده است و در هر پرواز ۱۵۰ مسافر اعزام و پذیرش می‌شوند. این پرواز در روزهای شنبه و سه‌شنبه هر هفته برقرار است.

  حسین‌نسب عنوان کرد: همچنین پرواز اراک – عسلویه برقرار شده است. این پرواز نیز با ظرفیت ۱۵۰ مسافر صورت می‌گیرد که با استقبال اراکی‌ها روبه‌رو شده است. پرواز اراک – عسلویه روزهای یکشنبه هر هفته ساعت ۱۳ فرودگاه اراک را به مقصد عسلویه ترک می‌کند.
  مطالب مرتبط

  درخشش روابط‎عمومی شرکت فرودگاه ها در سطوح فراسازمانی

  درخشش روابط‎عمومی شرکت فرودگاه ها در سطوح فراسازمانی

  نگاه ما در روابط‎عمومی این نیست که بنشینیم تا از ما خواسته شود بلکه در شرایط مختلف مسائل و جوانب را در نظر می‎گیریم و با توجه به افکارعمومی و ویژگی‎های رسانه‎ها و همچنین روابط انسانی که اصل مهمی در مدیریت سازمان است ، با پشتکار و مداومت به ارائه پیشنهادات و نظرات خود ...

  |

  نظرات کاربران