در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • رشد 19 درصدی پیش فروش اینترنتی بلیط در مازندران


  شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی بلیط در 18 شهر استان مازندران فعال هستند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس اداره‌کل حمل‌ و نقل مسافر اداره‌کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران از رشد 19 درصدی پیش فروش اینترنتی بلیط در سال 94 خبر داد.

  عیسی خادمی اظهار کرد: در سال 94 تعداد 41 هزار و 890  نفر بلیط پیش‌فروش شده بود که این میزان نسبت به مدت مشابه در سال 93 با رشد 19 درصدی همراه بوده است.

  وی با اشاره به دلایل این افزایش بلیط فروشی اینترنتی، تصریح کرد: تبلیغات در مراکز علمی و دانشگاه‌ها، آشنایی و اعتماد مردم به خرید اینترنتی، افزایش آگاهی مسافران ، آگاهی شرکت‌های مسافری از ارائه بازاریابی و فروش اینترنتی از مهم‌ترین دلایل این افزایش فروش بوده است.

  رئیس اداره‌کل حمل و نقل مسافر پایانه‌های استان مازندران خاطرنشان کرد: مردم به دلیل تبلیغات گسترده رسانه‌ای و شرکت‌های حمل و نقلی، دسترسی آسان مسافران به اینترنت، اطمینان بخشی به مسافران از سوی شرکت‌ها‌ی حمل و نقل، کنترل شرکت‌ها برای باز کردن لیست فروش در هنگام افزایش جمعیت از دلایل دیگر این مهم بوده است.

  خادمی اظهار کرد: شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی بلیط در 18 شهر استان مازندران فعال هستند. وی ،صرفه جویی در وقت و هزینه، جلوگیری از سفرهای داخل شهری، جلوگیری از آلودگی هوا، آسان بودن خرید و حذف دخالت دلالان را از مزایای خرید اینترنتی بلیط دانست.
  مطالب مرتبط

  انتصاب داریوش امانی به سمت معاون حمل و نقل سازمان راهداری

  انتصاب داریوش امانی به سمت معاون حمل و نقل سازمان راهداری

  پیش از انتصاب اخیر ، ایشان دارای سوابق درخشانی در مقام مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مرکز مدیریت راه های کشور ، مضافا تاریخچه های طولانی از مسئولیت های مدیرکلی در استان های مهمی همچون بوشهر ، هرمزگان و قم و همینطور مقطعی قبل تر در اصفهان ، طی دو دهه اخیر فعالیت ایشان در بخش حمل و ...

  |

  برخورد قانونی با رانندگان متخلف ناوگان عمومی مسافربری استان کرمانشاه

  برخورد قانونی با رانندگان متخلف ناوگان عمومی مسافربری استان کرمانشاه

  در صورت هرگونه تخلف از سوی شرکت یا رانندگان ناوگان عمومی مسافربری و عدم رساندن مسافرین به مقصد مقرر ، مسافران می توانند ضمن اطلاع و اعلام شکایت خود از راننده ناوگان مربوطه به مسئولین این اداره کل ، خواستار حقوق قانونی خود در این خصوص شوند .

  |

  نظرات کاربران