در حال بارگذاری ...
 • مذاکره با شرکت‌های اروپایی برای افزایش و برقراری پرواز


  بر اساس مقررات بین المللی برقراری هر گونه پروازها بین دو کشور باید به طور دوجانبه باشد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، رئیس سازمان هواپیمایی با اشاره به این که برای برقراری پرواز بین ایران و آمریکا باید قراردادهای آن بین سازمان های هواپیمایی دو کشور به امضا برسد گفت: بسیاری از شرکت‌های اروپایی به دنبال برقراری و افزایش پروازهای هوایی خود بین ایران و اروپا هستند.

  «علی عابدزاده» افزود: هنوز درخواستی از سوی شرکت‌های آمریکایی برای برقراری پرواز به ایران به سازمان هواپیمایی کشوری ارائه نشده و ما نیز برای برقراری این پروازها به آمریکا هیچ درخواستی نداشته‌ایم.

  رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اضافه کرد: بر اساس مقررات بین المللی برقراری هر گونه پروازها بین دو کشور باید به طور دوجانبه باشد. بسیاری از شرکت های اروپایی به دنبال برقراری و افزایش پروازهای هوایی خود بین ایران و اروپا هستند و هم اکنون سازمان هواپیمایی کشوری با شماری از این شرکت ها در حال مذاکره است. با از سرگیری پروازهای ایرفرانس و «کی.ال.ام» هلند به تهران شمار شرکت های هوایی که به ایران پرواز می کنند به بیش از 40 شرکت افزایش یافت و سازمان هواپیمایی کشوری هر روز شاهد درخواست شرکت های هوایی برای افزایش پرواز به ایران است.

  معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: صنعت حمل و نقل هوایی یک صنعت بین المللی است و قوانین آن نیز در همه کشورهای جهان به طور یکسان پیاده می شود. ما نیز باید برای فعالیت در این صنعت مقررات خود را با قوانین بین المللی یکسان سازی کنیم تا همکاری با دیگر کشورهای جهان را ادامه دهیم.

   
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران