در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • آمادگی ناوگان حمل و نقل عمومی برای نمایشگاه کتاب


  اتوبوس های شهری از 8 نقطه شهر تهران آماده انتقال شهروندان به نمایشگاه شهر آفتاب خواهند بود.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمهیدات شهرداری برای انتقال شهروندان به نمایشگاه کتاب واقع در شهر آفتاب را تشریح کرد.

  سید جعفر تشکری هاشمی تصریح کرد: تمهیدات ویژه برای حمل و نقل شهروندان جهت حضور آنها در نمایشگاه شهر آفتاب اندیشیده شده و یکی از فعالیت های اصلی شهرداری در این نمایشگاه، فراهم کردن شرایط برای ایاب و ذهاب آسان شهروندان بوده است. شرایط برای استفاده شهروندان از مترو، اتوبوس و تاکسی فراهم شده و از این بابت مشکلی وجود نخواهد داشت.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به افتتاح مترو شهر آفتاب خاطرنشان کرد: مترو شهر آفتاب که در امتداد جنوبی خط یک مترو تهران است امروز با حضور شهردار تهران به بهره برداری می رسد.

  تشکری هاشمی در خصوص چگونگی انتقال شهروندان به نمایشگاه شهر آفتاب از طریق اتوبوس اظهارکرد: اتوبوس های شهری از 8 نقطه شهر تهران آماده انتقال شهروندان به نمایشگاه شهر آفتاب خواهند بود و این اتوبوس ها در میادین و تقاطع های اصلی شهر مستقر می شوند.

  وی در رابطه با فراهم شدن شرایط به منظور انتقال شهروندان با تاکسی به نمایشگاه شهر آفتاب اذعان کرد: 8 مسیر نیز برای انتقال شهروندان به نمایشگاه شهر آفتاب به وسیله تاکسی در نظر گرفته شده است.

  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از نصب برچسب های افزایش کرایه ها به روی شیشه تاکسی ها خبر داد و گفت: این برچسب ها طی روزهای آینده نصب و افزایش کرایه ها نیز اعمال خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  دولت به تغییر سبک زندگی در شهرها کمک ویژه بکند

  دولت به تغییر سبک زندگی در شهرها کمک ویژه بکند

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، تجربه سایر کشورها نشان داده هر چقدر به سمت خودرو محوری برویم باز تمکانات و منابع بیشتری را طلب می کند ولیکن رویکرد ما انسان محوری است و با توسعه شبکه مترو ...

  |

  استقبال از همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک

  استقبال از همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، دبیر علمی همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک دکتر صفارزاده از استقبال و ارسال مقاله به دبیرخانه کنفرانس علی رغم تاخیر در شروع کار خبر داد و همچنین برنامه ...

  |

  ظرفیت تهران برای اجرای TOD

  ظرفیت تهران برای اجرای TOD

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آقای دکتر پورسید آقایی در سومین همایش توسعه مبتنی بر حمل و نقل همگانی پیرامون ...

  |

  نظرات کاربران