در حال بارگذاری ...
 • تکمیل پروژه‎های راه سازی شهرستان دشتی استان بوشهر


  تعریض و اصلاح جاده ناصری به شنبه یکی از محورهای مهم ارتباطی در شهرستان دشتی می باشد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان بوشهر گفت: عملیات تعریض و اصلاح جاده ناصری به شنبه یکی از محورهای مهم ارتباطی در شهرستان دشتی با پیشرفت فیزیکی خوبی در دست اجراست.

  عبدالحسن مشایخی افزود: محور ناصری به شنبه به طول ۳۰ کیلومتر است که تاکنون قطعه اول آن به طول ۱۰ کیلومتر از ناصری تا روستای سنا تکمیل و به بهره‌برداری رسیده و قطعه دوم نیزبه طول ۱۰ کیلومتر از روستای سنا تا چاهگاه در دست اجراست. امیدواریم قطعه سوم این محور نیز که به طول ۱۰ کیلومتر است به زودی شروع شود.

  وی تصریح کرد: در دو سال گذشته با حمایت‌های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و استاندار بوشهر اعتبارات بسیار خوبی برای توسعه، تعریض و اصلاح راه‌های ارتباطی در شهرستان دشتی تخصیص یافت که موجب شد بیش از ۱۹ کیلومتر از نقاط حادثه‌خیز و محورهای پرتردد اصلاح، توسعه و یا چهارخطه شود. هم اکنون چند پروژه مهم راهسازی شامل، محور دولت آباد به زیارت ساحلی، خورموج به لاورشرقی و خروجی و ورودی خورموج به سمت کنگان و بوشهر در دست اجراست که با تکمیل این پروژه‌ها چند نقطه حادثه‌خیز دیگر در شهرستان اصلاح خواهد شد.

   
  مطالب مرتبط

  اجرای پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار

  اجرای پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار

  هم اکنون خاکبرداری قطعه بلامعارض از سه راه خروسلو به طرف روستای جهانخانملو توسط پیمانکار در حال اجراست و از دستگاه های اجرایی که تاسیسات معارض واقع در سایر قطعات مسیر پروژه دارند می خواهیم تا جهت تسریع درعملیات اجرایی پروژه با همکاری نسبت به رفع آن اقدام کنند.

  |

  نظرات کاربران