در حال بارگذاری ...
 • برقراری پروازهای ایرفرانس به ایران از فردا


  براساس برنامه تعیین شده پروازهای برنامه ای ایرفرانس از 29 فروردین از سر گرفته خواهد شد و چهار پرواز در هفته انجام خواهد داد.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی از برقراری پروازهای شرکت هواپیمایی ایرفرانس در مسیر پاریس - تهران از فردا خبرداد و گفت: مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه با مقامات سازمان هواپیمای کشوری و وزیر حمل و نقل فرانسه فردا مسافر ویژه اولین پرواز پاریس- تهران خواهند بود.

  رضا جعفر زاده گفت: پس از امضای توافقنامه از سرگیری پروازهای پاریس- تهران، مقامات حمل و نقل هوایی فرانسه با مقامات سازمان هواپیمای کشوری و وزیر حمل و نقل فرانسه فردا مسافر ویژه اولین پرواز پاریس- تهران خواهند بود.

  وی با بیان اینکه پروازهای ایرفرانس از سال ۲۰۰۸ به ایران قطع شده بود افزود: براساس برنامه تعیین شده پروازهای برنامه ای ایرفرانس از فردا ۲۹/۱/۹۵ از سر گرفته خواهد شد و چهار پرواز در هفته انجام خواهد داد.

  مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه خبرگزاری فرانسه نیز از روند رو به افزایش متقاضیان مسافران فرانسوی در سال ۲۰۱۶ برای بازدید از مراکز تاریخی و تفریحی ایران مطالبی منتشر کرده است، گفت: جزایر قشم و کیش، شهرهایی چون تهران، شیراز، اصفهان، اردبیل، یزد، کاشان، همدان، تبریز، رشت، گرگان و منطقه باستانی شوش از جمله مقاصد گردشگران فرانسوی است. وی، ورود این هواپیما به فرودگاه حضرت امام (ره) را در ساعت ۲۰ :۲۰ دقیقه اعلام کرد.

   
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران