در حال بارگذاری ...
 • آخرین اخبار

   
 • برطرف شدن مشکلات صنعت حمل‌ و نقل استان قزوین


  نقش حمل و نقل برای استان قزوین نقش استراتژیک و کلیدی است که اگر خللی در آن ایجاد شود قطع‌ به یقین سایر بخش‌ها را با مشکل روبه‌رو می‌کند.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی Iranway ، استاندار قزوین گفت: با توجه به اینکه صنعت حمل و نقل در همه حوزه‌ها تأثیرگذار است مشکلات این بخش باید به سرعت پیگیری و برطرف شود.

  فریدون همتی شامگاه  یکشنبه در دیدار با فعالان عرصه حمل و نقل استان قزوین که در استانداری برگزار شد اظهار داشت: صنعت حمل و نقل چه درون شهری و چه جاده‌ای از امور زیربنایی و مهم بوده و نقش بسیار مهمی در کشور ایفا می‌کند بنابر این باید این حوزه تقویت و مشکلات آن برطرف شود. قزوین شهری گردشگرپذیر و صنعتی است و از سوی دیگر قدمت حمل و نقل در این استان از بسیاری استان‌های دیگر کشور بیشتر است بنابر این باید در آموزش، توجیه و بالابردن فرهنگ فعالان این حوزه اهتمام ویژه داشته باشیم.

  استاندار قزوین با بیان اینکه این بخش حمل و نقل است که سایر بخش‌ها اعم از کشاورزی، صنعت و گردشگری را پشتیبانی می‌کند عنوان کرد: مهم‌ترین هدف از برگزاری این جلسه که به احترام جامعه حمل و نقل استان قزوین برگزار شد این بود که به صورت مستقیم فرصتی فراهم شود تا از زحمات فعالان این حوزه قدردانی کنم. نقش حمل و نقل برای استان قزوین نقش استراتژیک و کلیدی است که اگر خللی در آن ایجاد شود قطع‌ به یقین سایر بخش‌ها را با مشکل روبه‌رو می‌کند. مردم و مسئولان قدردان جامعه حمل و نقل استان قزوین هستند و نقش آنها را نقشی سازنده و مهم در اقتصاد، فرهنگ و حتی امنیت این استان عنوان می‌کنند. همه ما به هم وابسته هستیم بنابراین باید به گونه‌ای عمل کنیم که با مشکلی در اجرای برنامه‌ها و دست‌یابی به اهداف مدنظر خود روبه‌رو نشویم.

   

  آموزش فعالان حوزه حمل و نقل جدی گرفته شود

   

  استاندار قزوین بیان کرد: با همکاری سازمان حمل و نقل استان قزوین و معاونت عمرانی استانداری جلسات متعددی به منظور رفع مشکلات حوزه حمل و نقل این استان برگزار می‌شود تا با رفع مشکلات موجود در این حوزه شاهد افزایش تحرک و پویایی این بخش از استان قزوین باشیم.

  همتی با تأکید بر لزوم برگزاری جلسات توجیهی و آموزشی برای رانندگان بخش‌های مختلف حوزه حمل و نقل استان قزوین گفت: قزوین شهری گردشگرپذیر و صنعتی است و از سوی دیگر قدمت حمل و نقل در این استان از بسیاری استان‌های دیگر کشور بیشتر است بنابراین باید در آموزش، توجیه و بالابردن فرهنگ فعالان این حوزه اهتمام ویژه داشته باشیم. اگر یک راننده تاکسی که هر روز با خیل عظیمی از مردم و گردشگران روبه‌رو است آموزش‌های لازم برای برقراری ارتباط صحیح و سازنده را دیده باشد قطع‌ به یقین تأثیر زیادی در انتقال فرهنگ غنی استان قزوین دارد. وظیفه رانندگان حوزه حمل و نقل بسیار سنگین و حساس است به ویژه رانندگانی که در حوزه حمل و نقل مسافر فعالیت می‌کنند زیرا با امنیت روحی، روانی و آرامش مردم سر و کار دارند.

  همتی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم که در این جامعه صادق و زحمت‌کش مواردی وارد نشود که آبروی این بخش را به خطر بیاندازد و برای تحقق این مهم باید آموزش‌های لازم را در دستور کار قرار دهیم. تلاش کنید به سمت بهبود بخشیدن به مسائل مختلف این حوزه اقدام کنید و آن چه که در حوزه اختیارات ما در استان قزوین باشد به سرعت تصمیم‌گیری می‌کنیم. مواردی که نیاز به پیگیری از تهران دارد نیز سعی می‌کنیم با جدیت دنبال کنیم تا مشکلات حوزه حمل و نقل استان قزوین در اسرع وقت برطرف شود.
  مطالب مرتبط

  انتصاب داریوش امانی به سمت معاون حمل و نقل سازمان راهداری

  انتصاب داریوش امانی به سمت معاون حمل و نقل سازمان راهداری

  پیش از انتصاب اخیر ، ایشان دارای سوابق درخشانی در مقام مدیرکل دفتر حمل و نقل کالا و مرکز مدیریت راه های کشور ، مضافا تاریخچه های طولانی از مسئولیت های مدیرکلی در استان های مهمی همچون بوشهر ، هرمزگان و قم و همینطور مقطعی قبل تر در اصفهان ، طی دو دهه اخیر فعالیت ایشان در بخش حمل و ...

  |

  برخورد قانونی با رانندگان متخلف ناوگان عمومی مسافربری استان کرمانشاه

  برخورد قانونی با رانندگان متخلف ناوگان عمومی مسافربری استان کرمانشاه

  در صورت هرگونه تخلف از سوی شرکت یا رانندگان ناوگان عمومی مسافربری و عدم رساندن مسافرین به مقصد مقرر ، مسافران می توانند ضمن اطلاع و اعلام شکایت خود از راننده ناوگان مربوطه به مسئولین این اداره کل ، خواستار حقوق قانونی خود در این خصوص شوند .

  |

  نظرات کاربران