در حال بارگذاری ...
 • قطار لوکس 5 ستاره در 10 مسیر جدید


  شمار واگن های قطارهای لوکس در نظرگرفته برای این 10 مسیر نزدیک به 200 واگن است.

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  Iranway، معاون مسافربری راه آهن جمهوری اسلامی ایران درباره برنامه توسعه قطارهای لوکس در سال جدید گفت: امسال قطارهای پنج ستاره فدک و زندگی در 10 مسیر جدید شبکه ریلی کشور توسعه داده می شود.

  به گزارش ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، «سیدمحمد راشدی» افزود: اکنون فقط در مسیر تهران - مشهد چهار رام قطار لوکس پنج ستاره در شبکه سیر داریم که امسال با اولویت شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز، 10 مسیر دیگر به این شبکه افزوده می شود.

   

   

  به گفته معاون مسافربری راه آهن جمهوری اسلامی ایران، شمار واگن های قطارهای لوکس در نظرگرفته برای این 10 مسیر نزدیک به 200 واگن است.

  راشدی ویژگی های خدماتی و امکانات ارائه شده در این نوع قطارها را از تفاوت های قطارهای پنج ستاره با دیگر قطار موجود برشمرد و تصریح کرد: قیمت بلیت این قطار بسته به نوع هتلینگ و نیز خدمات و سرویس های ویژه ای که به مسافران ارائه می کند، متغیر است.

  معاون مسافربری راه آهن جمهوری اسلامی ایران بر اهمیت توسعه گردشگری با ناوگان ریلی به عنوان یک حمل و نقل پاک تاکید کرد و گفت: توسعه قطارهای پنج ستاره در مسیرهای پرتردد ریلی، بستر را برای بهره مندی بیشتر گردشگران از ناوگان ریلی فراهم می کند.
  نظرات کاربران